Hakkımızda

1992 yılının Temmuz ayında ticari hayata başlayan şirketimiz, 80’li yıllardan itibaren reklamcılık ve yayıncılık alanlarında  faaliyet gösteren bir ekip tarafından kuruldu. Reklam, tanıtım, organizasyon alanlarında hizmet veren ajansımız, her türlü tasarım ve baskı işleri yanında özel promosyon ürünlerini müşterilerinin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda butik olarak da üretmektedir.

Ajans faaliyetlerimizin yanı sıra basım sektörü için çeşitli rehber ve kataloğ çalışmalarını da Türkiye çapında gerçekleştirdik ve kullanıma sunduk.

Türkiye Basım Rehberi  (www.turkiyebasimrehberi.com) adlı çalışmamız Türk basım sektörünün şimdiye kadar yapılmış en kapsamlı, detaylı ve güncel veriler içeren çalışmasıdır.

Faaliyet alanımızın önemli bir kısmını süreli yayınlar oluşturmaktadır. Halen basım sektörüne yönelik iki süreli yayın hazırlıyoruz. Kendi yayınlarımız olan Matbaa Haber ve Dijital Baskı ve 3D dergilerimiz Türk basım sektörünün en önemli yayınları olarak aylık periyotta hard copy olarak sektör profesyonellerine ulaştırılıyor. Her iki yayınımızın içeriğini web tarafında da geniş bir ziyaretçi kitlesi ile buluşturuyoruz.

Yine basım sektörüne yönelik www.ambalajveetiket.com portalımız web tarafında ambalaj ve etiket sektörünün iletişim ihtiyacına katkı sağlamakta.

Şirket politikamız, her şeyin en iyisini üretmek anlayışı çerçevesinde biçimlenmiştir. Abartıdan uzak, doğrudan hedefe yönelik reklamcılık anlayışı ile müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını belirleyip kendi süzgecimizden geçirdikten sonra  hedefe ulaşacak etkinlikleri planlayıp uygularız.

Kadromuz:

Mozaik Reklam’ın kadrosu Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi (eski adları ile A.Ü. SBF BYYO ve sonrasında A.Ü. BYYO),mezunu olan; reklamcılık, halkla ilişkiler, radyo televizyon, gazetecilik formasyonu almış bireylerden kurulmuştur. Ajans olası genişleme ihtiyaçları çerçevesinde ihtiyaç duyacağı elemanları aynı kaynaktan karşılamayı öncelikli olarak sürdürecektir.